Lite Lion Europe

International trading company, European head office

Europejska Centrala Handlu Międzynarodowego

Lite Lion Europa wspomaga handel detaliczny oraz hurtowy w Europie. Pełen wachlarz produktów przemysłu Chińskiego jest dostępny łatwo jak nigdy dotąd. Nie ważne w jakim sektorze, na jakim rynku, w jakim dziale produkcji działa Wasza firma, Lite Lion Europa jest w stanie zaoferować wszechstronny pakiet usług od planowania i rozwoju do logistyki docelowej. Z pomocą naszego oddziału w Hong Kongu, możemy Państwu zaoferować wszelkie produkty dostępne na rynku, a także te niemożliwe do zdobycia.


Świadczone Usługi

- rozplanowanie współpracy

- wyszukiwanie produktu

- zestawienia cenowe

- umowy zakupu

- fakturowanie

- organizacja transportu

- śledzenie ładunku

- przekierowanie ładunku i pomoc w odprawie celnej

- nadzór posprzedażny


Rozwiń Swój Biznes

Kultura handlowa bliskiego wschodu nadal różni się od zachodniej w wielu kwestiach. Zróżnicowanie etniczne, bariera językowa, dokumentacja i licencjonowanie, transport i formalności celne, a także wiele innych szczegółów powoduje straty czasu oraz zysków. Zdobycie potrzebnej wiedzy oraz kompetencji może potrwać lata, jednak nawet wtedy nie można wykluczyć niespodzianek. Dlaczego więc nie oddelegować nudnych formalności i skupić się na zadaniach kreatywnych oraz optymalnym wykorzystaniu swojego czasu? Z chęcią odciążymy Was od tych procedur oferując najlepsze wyniki dzięki naszym wewnętrznym strukturom logistycznym. Warto pamiętać, że kupując produkty za naszym pośrednictwem kupujesz po cenach producenta ponadto zyskując kompleksową obsługę.

O Nas

Lite Lion Europa powstał w celu przybliżenia naszych usług klientom w europie. Nasza siedziba mieści się w Tallinie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Lite Lion (HK) Limited. Naszą ekipę tworzą doświadczeni specjaliści od handlu międzynarodowego. Dzięki rozwiniętej sieci partnerskiej świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: logistyki, przekierowywania, obsługi odprawy celnej, uzupełnianiu stanów magazynowych, itd. Nasza wielojęzyczna ekipa jest gotowa do działania w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do negocjacji.